מנועים לסוככים

כיום יש פתרונות הצללה רבים שנועדו לספק צל נעים והגנה מפני גורמי הטבע מבלי לסגור אזור בבית באופן מוחלט. אחד הפתרונות הפופולריים ביותר מסוג זה הוא הסוככים – יריעות שמורכבות מבד ייחודי או חומר עמיד אחר ונפתחות קדימה ואחורה בצורה אופקית. כדי להשיג את המיטב מהסוככים, יש להתקין בהם מנוע מיוחד שיזיז אותם בצורה המתוארת. כדי לבחור מנועים מתאימים לסוככים על פי הצרכים שלכם, חשוב לדעת כמה דברים מראש ולהיערך בהתאם להתקנתם.

מנוע לסוכך זרועות

בבחירת מנועים לסוככים, כמו בהחלטות רבות אחרות, חשוב לקבל מידע מקדים כדי למנוע בעיות והוצאות עתידיות. זכרו את הדברים מטה כאשר אתם קונים מנוע לסוכך שלכם, ותוכלו להיות בטוחים שלא תתאכזבו מהבחירה.

שלט רחוק או מתג?

מנועים לסוככים באים בכמה סוגים: כאלו שמופעלים על ידי שלט רחוק, כאלו שעל ידי מתג וגם מנועים שמופעלים בשני הדרכים. הבחירה כאן היא בידכם: אתם יכולים לבחור במנוע לסוכך בעל שלט רחוק המאפשר להפעיל אותו ממרחק כמה מטרים, או מנוע שמופעל ידנית על ידי מתג.

כמה מנועים לסוככים צריך?

ישנם מקרים בהם מנוע אחד לסוכך אינו מספיק, וצריך להתקין שני מנועים במקום אחד. התייעצו עם איש מקצוע שיקבע לכמה מנועים אתם זקוקים ויוכל לעזור לכם לבצע בחירה חכמה בנושא הזה.

סוג מנוע לסוכך זרועות

ישנם מספר סוגים של מנועים לסוככים שבאים במגוון צורות ומנגנוני פעולה, ומבוססים על הצורה של הסוכך ועל מראהו. הנפוצים בהם נקראים מנוע מרקיזה (לסוכך זרועות), מנוע יציאה למפסק, מנוע גיבוי ידני, מנוע מבוקר, מנוע קסטה ומנוע גיבוי ידני מבוקר. סוג המנוע צריך להתאים לסוכך ויש לבחור אותו בקפידה כדי למנוע שברים בסוכך או אי התאמה בינו ובין המנוע.

חיישנים מיוחדים

סוככים הם אמנם עמידים למזג האוויר המשתנה, אך יש פעמים בהן יורד גשם חזק או שמנשבות רוחות עזות שעלולות להזיק לו. ישנם מנועים לסוככים בעלי חיישנים מיוחדים שקולטים האם יש מזג אוויר קיצוני בחוץ וגורמים לקיפול של הסוכך באופן אוטומטי וללא התערבות חיצונית. זה יגרום לכך שהסוכך שלכם יישמר לאורך זמן ולא יינזק במהלך העונות המתחלפות.

שליטה בסוככים

כיום, המנועים לסוככים הם משוכללים ביותר וניתן לתכנת אותם כך שהם יופעלו לפי שעות וימים מסוימים, לסנכרן אותם עם מערכות של בית חכם, וכאשר קיימים מספר סוככים, ניתן גם להפעילם כיחידה אחת. הבחירה היא בידכם, ואתם יכולים להחליט כיצד ומתי לשלוט בסוככים.

סוככים מהווים פתרון מצוין להצללה, ועם הטכנולוגיות הקיימות היום, ניתן להתקין בהם מנועים חכמים במיוחד. עם סוככים ממונעים כאלו, אתם תיהנו מהצללה נעימה בצורה ובשעות שתרצו, משליטה מרחוק וגם מהגנה מפני נזקים הנגרמים על ידי תנאי מזג אוויר קיצוניים. מנועים לסוככים יקלו לכם את החיים ויאפשרו לכם לשלוט בהתקני ההצללה בכל דרך שתרצו.

לסיכום

מנועים לסוככים הם מרכיב חשוב להפעלה נוחה של סוככים. בבחירת מנוע יש לקחת בחשבון את דרך ההפעלה הרצויה (שלט רחוק או מתג), מספר המנועים הנדרש, סוג המנוע המתאים לסוכך ואפשרות לחיישנים למניעת נזקים ממזג אוויר קיצוני. בחירה נכונה של מנוע מתאים לסוכך תאפשר נוחות שימוש, הגנה טובה והנאה ממיזוג אוויר נעים לאורך זמן.

סוגי בדים - Citel

סוגי בדים - Citel

הבדים מיוצרים מחוט אקריליק מצופה טפלון
לפרטים

סוככי זרועות – Llaza

סוככי זרועות – Llaza

לעמידות ציפוי לתנאי מזג אוויר קיצוניים
לפרטים

מסך גלילה / סגירה למרפסת

מסך גלילה / סגירה למרפסת

מסכי הגלילה עם אופציה לידני/חשמלי
לפרטים

חומרים מתקדמים

חומרים מתקדמים

הפתרון המושלם לכל עונות השנה
לפרטים