סוככי זרועות

סוככי זרועות הם פתרון פשוט, לא יקר, ונפלא להצללה והגנה מפני השמש הקיצית החמה שלנו, ישנם סוככים המגנים גם מפני גשם. הם מתאימים כמעט לכל גודל של איזור אותו מבקשים להצל, בבית פרטי עם גינה, במרפסת של בית קומות, בכניסה לבית העסק ועוד. ניתן לבחור סוככים בהתאמה אישית לפי גודל השטח מעליו אתם מעוניינים לפרוש הגנה ולבחור סוכך מעוצב, נעים למראה ופונקציונאלי.
יש לקחת בחשבון שלפתרון הקל והפופולארי הזה יש חסרונות. חשוב לבחור סוככי זרועות איכותיים על מנת להפחית סיכונים ולאפשר שימוש בסוככים לאורך שנים רבות. עוד על עמידותם של הסוככים במאמר שלפניכם.

לסוככי זרועות יתרונות רבים

התקנה קלה וזולה של הגנה משמש בלבד או גם מגשם. הם נוחים לתפעול, באמצעות כפתור או באופן ידני (פרישה וגלגול). סוככים נותנים פתרון ומענה להצללת חלונות, דלתות מרפסות ועוד, הם מגנים על הבית מפני קרינה ישירה של השמש, כך נשמרים רהיטים ושטיחים מבלייה מהירה, הבית נעים יותר, ואפשר להמעיט בהפעלת מזגנים. התקנתם אינה מצריכה קבלת אישורים בירוקרטים והיא אינה גוררת עליה בתשלום הארנונה. עם זאת, הם מספקים פתרון מושלם, הן מבחינה ויזואלית והן מבחינה פונקציונאלית, למשל ליצירת פינה נעימה ומוצלת לשבת בה בימי הקיץ מרובי השמש.

סוגי סוככי זרועות 

סוככים לגינה

עכשיו, משעברת לבית שתמיד חלמת עליו והתחלת לטפח את הגינה רחבת הידיים שסופסוף זכית לקבל, הגיע הזמן לחשוב על סוככים לגינה. מטרתם של סוככים לגינה הינה בראש ובראשונה מתן פתרון הצללה. לעיתים בכל השטח העצום אין ולו פינה מוצלת אחת, מה שיחבל בניסיונות לארח או סתם להתרווח בבוקר שבת עם עיתון בגינתך. כיום קיים מגוון רב של סוככים לגינה, מחומרים שונים ובמנגנונים שונים, העונים למגוון צרכי הצללה. השוני ביניהם הוא כמובן במחיר ובעמידות לפגעי מזג האוויר. למשל, ישנם סוככים לגינה אשר מיועדים לתת פתרון גם לגשם ולא רק לשמש. כמו כן, חלק מן הסוככים יאפשרו חדירות חלקית מכוונת של אור השמש.

סוכך לחלון

סוכך חלון מיועד להצללת חלונות או ויטרינות בגדלים שונים וכך נמנעת שמש קופחת ישירה והסוכך מעניק הגנה גם מפני רוחות וחדירת גשם. הסוכך מותקן מעל פתח החלון ומוחזק לרוב על ידי שתי סוללות או שתי מוטות מאלומיניום או חומר חזק אחר. ניתן להתקין סוכך חלון אנכי או ורטיקלי וכדאי להתייעץ עם בעל המקצוע אשר יקבע את אופי ההתקנה בהתאם לרוחות וזווית השמש החודרת מבעד לחלון ויתאים את המסגרת לסוכך כך שתהיה יציבה ועמידה לאורך שנים ארוכות ויבחר בבד איכותי ועמיד כמו שמשונית או בד עמיד אחר. יש סוככים קבועים ויש אפשרות להתקין סוככים עם זרועות מתקפלות, כך כאשר יש רוח חזקה או כאשר מעוניינים ביותר אור, לדוגמה בחורף, מקפלים את הסוכך.

למה חשוב לבחור סוככי זרועות איכותיים במיוחד?

סוככי זרועות הם פתרון מרובה יתרונות, ובשימוש נכון יכול לשרת את בעליו למשך שנים ארוכות, ביעילות ובנועם. חשוב, כאמור, לשמור על הסוכך במצב מקופל כאשר הוא לא בשימוש, במיוחד בזמן החורף. בנוסף, חשוב לבחור סוכך זרועות איכותי, אשר הזרועות שלו עמידות וחזקות, בד הסוכך עצמו איכותי, עמיד בפני נזקי מזג האוויר, ומחובר היטב לזרועות עצמן. גם ההתקנה חשוב שעשה כראוי על מנת שהסוכך יוותר יציב ואיתן במקומו ולא, חלילה, יתנתק וייפול.

סוגי בדים - Citel

סוגי בדים - Citel

הבדים מיוצרים מחוט אקריליק מצופה טפלון
לפרטים

סוככי זרועות – Llaza

סוככי זרועות – Llaza

לעמידות ציפוי לתנאי מזג אוויר קיצוניים
לפרטים

מסך גלילה / סגירה למרפסת

מסך גלילה / סגירה למרפסת

מסכי הגלילה עם אופציה לידני/חשמלי
לפרטים

חומרים מתקדמים

חומרים מתקדמים

הפתרון המושלם לכל עונות השנה
לפרטים