מערכות הצללה

ישראל היא מדינה בעלת אקלים חם ושמש שוטפת ברוב ימות השנה. אחת הנגזרות העיקריות מכך היא הצורך בהתקנת מערכת הצללה בבתים ובמקומות ציבוריים כאחד. כבר שנים רבות שבתי קפה ומסעדות נעזרים בשירותיהן של חברות המתמחות בהתקנת מערכות הצללה על מנת ליצור סביבה מוגנת מהשמש ומגשמים עבור לקוחותיהן.

מערכות הצללה לבתי קפה ולעסקים משלבות בדרך כלל בדים כגון בד דלרון והינן ניתנות לפתיחה ולסגירה לפי הצורך ומבלי להצטרך לבנות סוכך קבוע כגון פרגולה, שאינו ניתן להסרה ולקיפול ואף פעמים רבות נכללות בחישובי השטח לארנונה ובכך מצריכות עלויות קבועות נוספות, יקרות ומיותרות.

 

מערכות הצללה

 

 

התקנת מערכות הצללה בבתים פרטיים

פרט לבתי עסק שצוינו לעיל, בשנים האחרונות חלה מגמה של התקנת מערכות הצללה גם בקרב בעלי בתים פרטיים בעלי מרפסות בבנייני מגורים. מערכות הצללה למרפסות מאפשרות לדיירי הבית את סגירת הסוכך בעת שמש קופחת או בימי החורף הגשומים ואת פתיחתה כאשר מעוניינים לשבת במפרסת תחת כיפת השמיים. החידושים האחרונים בתחום מאפשרים התאמה מירבית של סוככים אלו לצרכים השונים של הלקוחות ותפעול קל ויעיל של מערכות הצללה אלו, ללא התעסקות מיותרת.
חברת פלדוריט מספקת מגוון מערכות הצללה לבתי עסק ובתים פרטיים ברחבי הארץ ועובדת בשיתוף עם מגווון החברות המובילות בתחום. לפרטים נוספים אודות חברת פלדוריט לחצו כאן

מערכות הצללה

 

סוגי בדים - Citel

סוגי בדים - Citel

הבדים מיוצרים מחוט אקריליק מצופה טפלון
לפרטים

סוככי זרועות – Llaza

סוככי זרועות – Llaza

לעמידות ציפוי לתנאי מזג אוויר קיצוניים
לפרטים

מסך גלילה / סגירה למרפסת

מסך גלילה / סגירה למרפסת

מסכי הגלילה עם אופציה לידני/חשמלי
לפרטים

חומרים מתקדמים

חומרים מתקדמים

הפתרון המושלם לכל עונות השנה
לפרטים