סוככי זרועות

סוככי זרועות הם פתרון פשוט, לא יקר, ונפלא להצללה והגנה מפני השמש הקיצית החמה שלנו, ישנם סוככים המגנים גם מפני גשם. הם מתאימים כמעט לכל גודל של איזור אותו מבקשים להצל, בבית פרטי עם גינה, במרפסת של בית קומות, בכניסה לבית העסק ועוד. ניתן לבחור סוככים בהתאמה אישית לפי גודל השטח מעליו אתם מעוניינים לפרוש הגנה ולבחור סוכך מעוצב, נעים למראה ופונקציונאלי.
יש לקחת בחשבון שלפתרון הקל והפופולארי הזה יש חסרונות. חשוב לבחור סוככי זרועות איכותיים על מנת להפחית סיכונים ולאפשר שימוש בסוככים לאורך שנים רבות. עוד על עמידותם של הסוככים במאמר שלפניכם.

לסוככי זרועות יתרונות רבים

התקנה קלה וזולה של הגנה משמש בלבד או גם מגשם. הם נוחים לתפעול, באמצעות כפתור או באופן ידני (פרישה וגלגול). התקנתם אינה מצריכה קבלת אישורים בירוקרטים והיא אינה גוררת עליה בתשלום הארנונה. עם זאת, הם מספקים פתרון מושלם, הן מבחינה ויזואלית והן מבחינה פונקציונאלית, למשל ליצירת פינה נעימה ומוצלת לשבת בה בימי הקיץ מרובי השמש.

 

סוככי זרועות
סוכך לבן

סוככי הזרועות – סכנה ברוחות עזות

ה"אויב" מספר אחת של סוככי הזרועות הוא ללא ספק הרוח העזה, המאפיינת בעיקר את סופות החורף, עליהן אנו בדרך כלל מקבלים התראה מבעוד מועד ואליהן אנחנו מתארגנים בהתאם.
בדרך כלל הכוונה רק לרוחות סופה חורפיות, ולא ברוחות קלות, אפילו לא כאלה של ימי חורף גשומים או ימי קיץ בהם נושבת בריזה (רוח מן הים) חזקה.

בראש ובראשונה, אם מדובר ברוחות חזקות מאוד ואם השארתם בטעות את הסוכך במצב פתוח סוככי הזרועות או חלקים מהם עלולים להתנתק או להישבר ולעוף ברוח. מדובר במפגע סביבתי אמיתי, שכן אם חלקי הסוכך שהשתחררו ועפו ברוח פוגעים חלילה במישהו הם עלולים לגרום לפציעה משמעותית. בנוסף, כמובן, חשוב לציין את הנזק שעלול להיגרם לסביבה, לחצר, למרפסת שלכם או של השכנים (חלון שבור למשל). סוכך שתוכלו להשתמש בו שנים עלול להתנתק כולו מהמקום או להישבר לחתיכות בסופות רוח קיצוניות. לכן, מומלץ מאוד להתרגל לשמור על סוככי הזרועות שלכם במצב מקופל כאשר הם אינם נמצאים בשימוש!

 

סוככי זרועות- מרפסת
סוכך סגירה

סוכך זרועות הוא לא פתרון מושלם לימים גשומים בעונת החורף

סוכך הזרועות אינו מספק פתרון הרמטי בפני גשם, ובדרך כלל לא נעים לשבת מתחת לסוכך בזמן שיורד גשם. טיפות הגשם יגיעו אליכם לא רק בין החיבורים, אלא גם מן הדפנות אשר אינן מקורות, (זאת באדיבותה של הרוח).

למה חשוב לבחור סוככי זרועות איכותיים במיוחד?

סוככי זרועות הם פתרון מרובה יתרונות, ובשימוש נכון יכול לשרת את בעליו למשך שנים ארוכות, ביעילות ובנועם. חשוב, כאמור, לשמור על הסוכך במצב מקופל כאשר הוא לא בשימוש, במיוחד בזמן החורף. בנוסף, חשוב לבחור סוכך זרועות איכותי, אשר הזרועות שלו עמידות וחזקות, בד הסוכך עצמו איכותי, עמיד בפני נזקי מזג האוויר, ומחובר היטב לזרועות עצמן. גם ההתקנה חשוב שעשה כראוי על מנת שהסוכך יוותר יציב ואיתן במקומו ולא, חלילה, יתנתק וייפול.

סוגי בדים - Citel

סוגי בדים - Citel

הבדים מיוצרים מחוט אקריליק מצופה טפלון
לפרטים

סוככי זרועות – Llaza

סוככי זרועות – Llaza

לעמידות ציפוי לתנאי מזג אוויר קיצוניים
לפרטים

מסך גלילה / סגירה למרפסת

מסך גלילה / סגירה למרפסת

מסכי הגלילה עם אופציה לידני/חשמלי
לפרטים

חומרים מתקדמים

חומרים מתקדמים

הפתרון המושלם לכל עונות השנה
לפרטים